אודותינו


חברת די אינטרנשיונל נותנת לכם מענה נכון, אמין ומקצועי בתחום הריהוט והאבזור של בתי מלון ומוסדות באיכות מעולה ובמחירים טובים מאד.
אנו מספקים ריהוט חדרים, ריהוט נייד, וכן אבזור בתי מלון, מסעדות, בתי חולים, בתי אבות ומוסדות ציבוריים מעל 25 שנה.
 
אנו מספקים כיסאות, כורסאות, ספות, ספות נפתחות למיטה, ושולחנות במגוון חמרים כעץ, מתכת, פלסטיק, רטן טבעי, רטן סינטטי ושילוביהם.
 
בנוסף, אנו מספקים אביזרי אמבטיה הכוללים: מיבשי שיער, מראות מגדילות ודו צדדיות, מדפי מגבות, מחזיקי ניר טואלט, מברשות אסלה, מוטות אחיזה עם וללא סבוניה מתלי מגבות, ווי תליה, חוטי כביסה, פחי אשפה, סבוניות ועוד.

בעלי ומנהלי בתי מלון, בתי אבות, אולמות אירועים, מסעדות, ומוסדות ציבוריים:
אנו מייצרים עבורכם את הריהוט באיכות הטובה ביותר בחברות המתמחות בייצור ריהוט לבתי מלון ומוסדות לפי מפרטי האדריכל, שרטוטים או תמונות, וכן במעקב שוטף על היצרנית ע"י חברת פיקוח חיצונית שאנו עובדים איתה.
 
מעצבי הפנים:
אנו נותנים לכם את כל הסיוע בהצגת קטלוגים ופריטים שיתאימו לאווירה ולסגנון שאתם מנסים לתת לכל פרויקט.
בעת ייצור ריהוט לפי שרטוטים או תמונות שאתם מספקים  – אנו מתייעצים אתכם און-ליין בעת ייצור חדרים או פריטים לדוגמא או  בעת ה- MASS PRODUCTION, ודואגים לכך שגם בעלי הפרויקט וגם אתם, המעצבים, תקבלו מוצר כפי שרציתם לראות אותו, ללא פשרות.


חברת פיקוח מטעמנו, מבקרת במפעל בשלבים השונים של הייצור, עוקבת אחרי חומרי הגלם, הרכבתם, התאמת הצבע, אישור המידות של כל פריט, בדיקת פעולת מנגנונים ושאר פרטים. הביקור האחרון נערך בעת העמסת הקונטיינרים למשלוח. הם בודקים שאכן כל הסחורה שהוזמנה היא המועמסת על הקונטיינרים. הכול מצולם על ידם עד לסגירת הקונטיינר כולל ה- SEAL. גם החברה היצרנית, וגם חברת הפיקוח שולחים אלינו תמונות מכל שלבי הייצור ואנו עוברים עליהם בדקדוק רב ומעירים ליצרן הערות, אם יש צורך בכך.

במסגרת אספקת הריהוט – אנו מטפלים בכל הלוגיסטיקה המורכבת של יבוא הריהוט, שחרורו בארץ ותאום הובלתו לאתר לפי יכולת הקליטה - תוך עמידה בלוח הזמנים.

אנו מציעים אופציה לפריקה, פיזור בחדרים והרכבת הפריטים הטעונים הרכבה באתר, מחברה שהיא יצרנית ריהוט בעצמה, המעסיקה סבלים מקצועיים בעלי ניסיון רב בעבודות בבתי מלון ומוסדות שונים, ונותנת מענה מקצועי לכל בעיה המתעוררת בשטח.
 

 

שלח
תודה שפניתם אלינו!
הטופס נשלח בהצלחה,
נציגנו יחזור אליכם בהקדם!
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.
הערות:
This field is required.

כתובתנו: 

רח' מינצברג 4, ירושלים 9642910